Przekaż 1% dla naszego stowarzyszenia

Hej hej. Czekacie na start zapisów do III Wąbrzeskiej Dziesiątki? To już za niespełna trzy tygodnie!  A za nieco ponad 200 dni spotykamy się na starcie!

Tymczasem siedząc w oczekiwaniu na emocje zachęcamy do przekazania 1% podatku na nasze stowarzyszenie. Nawiązując współpracę z Fundacja Studencka Młodzi-Młodym mamy możliwość zbierania środków na nasze działania. A jak wiecie jest ich bardzo dużo. Największe, i zarazem najbardziej znane, to Wąbrzeska Dziesiątka oraz Mali Twardziele. Ale organizujemy także mniejsze wydarzenia jak np. Bieg WOŚP czy cotygodniowe Bieganie na śniadanie.
Wiemy, że organizacji zachęcających do przekazania 1% jest bardzo dużo, ale jeśli właśnie Ty jeszcze nie wiesz komu przekazać swój 1% to miej na uwadze nas. Dzięki tym środkom nasze imprezy będą jeszcze bardziej profesjonalnie zorganizowane. Z góry serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Wąbrzeźna 

doc-1 doc-2