MiastoAktywni.pl

8 sierpnia 2024

Trasa wyścigu kolarskiego

Tegoroczny amatorski wyścig kolarski Tour De CWA zapowiada się poważniej niż jego ubiegła edycja. Trasa została powiększona o dystans 10 kilometrów, co daje łącznie około czterdziestokilometrową pętlę. Dodatkowe kilometry, prowadzą przez Jarantowice oraz Stanisławki, gdzie świeżo położony asfalt będzie smacznym kąskiem dla wszystkich fanów szybkiej jazdy na dwóch kółkach. Oczywiście, aby nie było za łatwo, w Stanisławkach czeka na was podjazd, gdzie jedni z was uciekną, a inni będą walczyć o utrzymanie miejsca. Dalsza część trasy, spokojnie pagórkowata, poprowadzona lasem, a następnie znane uczestnikom trasy na Czaple, Przydwórz, Ryńsk i powrót do Wąbrzeźna z wjazdem na obwodnicę.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko zapisać się i wystartować w wyścigu. Nie czekajcie. Ilość miejsc jest ograniczona.

A poniżej wstawiam zarys trasy: